Autoři a přispěvatelé

Katedra botaniky
Přírodovědecká fakulta
Jihočeská univerzita
Branišovská 1760
370 05
České Budějovice
Česká republika
botanika.prf.jcu.cz
Milan Štech stech@prf.jcu.cz koordinátor projektu, data o rozšíření druhů
Radka Bunešová rbunesova@prf.jcu.cz koordinátor projektu
Eva Holá eva.neurazy@gmail.com data o rozšíření druhů
Tomáš Kebert kebert@skola-radotin.cz webdesign
Petr Novotný petr.novotny@natur.cuni.cz programování a správa databází
Martin Rohn martin.rohn@gmail.com programování a správa databází
Správa Národního parku Šumava
1. máje 260
385 01
Vimperk
Česká republika
npsumava.cz
Romana Roučková romana.rouckova@npsumava.cz koordinátor projektu, data o rozšíření druhů
Kateřina Máchalová Zemanová katerina.machalova@npsumava.cz data o rozšíření druhů
David Půbal david.pubal@npsumava.cz data o rozšíření druhů
Radka Šilhavecká silhavec@npsumava.cz koordinátor projektu
Správa Národního parku Bavorský les
Freyunger Str. 2
944 81
Grafenau
Německo
nationalpark-bayerischer-wald.bayern.de
Christoph Heibl christoph.heibl@npv-bw.bayern.de koordinátor projektu, data o rozšíření druhů
Cornelia Straubinger cornelia.straubinger@npv-bw.bayern.de data o rozšíření druhů
Staatliche Naturwissenschaftliche Sammlungen Bayerns (SNSB)
Menzinger Str. 67
806 38
München
Německo
snsb.de/index.php/de
Dagmar Triebel triebel@snsb.de koordinátor projektu, správa databází
Stefan Seifert seifert@snsb.de programování a správa databází
Wolfgang Diewald diewald@snsb.de data o rozšíření druhů